Kim jesteśmy?

Dlaczego my? Bo z nami nie ma nudy! Co to znaczy? Robimy marketing 360! Przygotowujemy strategie „szyte na miarę”, wprowadzamy produkty na rynek, dbamy o PR marek, tworzymy strony www i content, prowadzimy social media, robimy konkursy, sesje zdjęciowe i wiele innych super rzeczy, których nie sposób tu wymienić!

Misja

Zabierzemy Cię w podróż przez skomplikowane ścieżki marketingu, wyznaczymy odpowiednią trasę, przez którą przejdziesz pod opieką wykwalifikowanych specjalistów. Umbrella zintegruje działania marketingowe tak, aby móc z nich wygenerować jak największe korzyści przy atrakcyjnym budżecie i najmniejszym czasie pracy Klienta.

Wizja

Wierzymy, że o sukcesie udanej kampanii decyduje zespół, który mówi jednym językiem na wszystkich możliwych kanałach, gwarantując integralność i skuteczność.

Nasz zespół

Grzegorz Osóbka

Jako prezes Umbrella Marketing Group współpracuje z zespołem ludzi, klientów i inwestorów na całym świecie, aby dostarczać zintegrowane rozwiązania marketingowe. Dzięki silnej strategii i wizji postępu, Umbrella rozwija się jako nowoczesna sieć agencji marketingowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zorientowanej na społeczność. Jestem managerem skutecznie rozwijającym tę firmę od 15 lat. Karierę zaczynałem w marketingu BASF Polska. Przez wiele lat związany byłem z firmą Bakalland oraz rynkiem OTC, pełniąc funkcję Prezesa Zarządu VITAMEDIC Sp. z o.o. Ukończyłem studia magisterskie i doktoranckie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w SGGW.

978A7327

Amanda Korczak

Magister Socjologii ze specjalizacją Nowe Media. Zawodowo jestem związana z marketingiem już od ponad 8 lat. Swoją przygodę zaczynałam od Event Marketingu, który realizowałam dla firm komercyjnych oraz na zamówienia publiczne. Organizacja daje mi najwięcej satysfakcji zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Odkąd pamiętam cechowały mnie wysokie umiejętności zarządcze, a także zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone mi zadania. W Umbrelli nauczyłam się szerszego wachlarzu działań promocyjnych, co pozwoliło mi w przeciągu kilku lat zostać Senior Project Managerem. Moja codzienna praca to dbanie nad prawidłowym przebiegiem projektów, a także zarządzanie zespołem, w taki sposób, aby działał sprawnie i się rozwijał.

Agnieszka Duczman

W Umbrelli pracuję od 2017 roku jako Office Manager. Odpowiadam za prawidłową komunikację i obieg dokumentów zarówno w firmie, jak i poza nią. Zawsze chętnie pomagam rozwiązywać problemy związane z administracją lub finansami. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, kierując się dobrem naszych kontrahentów i agencji. W swojej pracy cenię sobie ład i przede wszystkim zgrany zespół, który pomaga nam osiągać wyznaczone cele.  Prywatnie miłośniczka sera i dobrego wina.

Karolina Mężyk

Jestem Project Managerem w Umbrella Marketing Group. Marketing, PR i komunikacja to nie tylko praca, ale też moja pasja. Lubię także prace copywriterskie oraz redaktorskie. Ukończyłam Filologię polską oraz Dziennikarstwo i Medioznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas pracy w licznych redakcjach i agencjach reklamowych. Jestem zorganizowana i do każdego projektu podchodzę indywidualnie.

Dorota Smyk

W Umbrella Marketing Group pracuję na stanowisku Project Managera. Ukończyłam Filologię polską ze specjalizacją redaktorsko-wydawniczą na Uniwersytecie Warszawskim. Najlepiej czuję się w obszarach content marketingu i social media. Do tej pory doświadczenie zdobywałam również w zakresie PR i managementu artystycznego oraz przy organizacji eventów. W swojej pracy najbardziej cenię ciągłe wyzwania, kontakt z ludźmi oraz możliwości rozwoju rosnące wraz z rozwijającym się rynkiem i potrzebami Klientów. W wolnych chwilach prowadzę kanał muzyczny “Lost In Ether”, piszę o muzyce i organizuję wydarzenia z niszową elektroniką.

978A7327

Beata Własny

Studia magisterskie odbyłam na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Marketing na Uniwersytecie Łódzkim. Specjalizuję się w pracy przy programach lojalnościowych, zarządzaniu bazami danych firmy, strategii komunikacji marketingowej firmy oraz badaniach marketingowych. W Umbrella Marketing Group pracuje jako Senior Project Manager. Prywatnie kociara, miłośniczka poezji Wisławy Szymborskiej oraz domatorka.

Karolina Skutnik

Od 2015 pracuję zawodowo w obszarach związanych z dziennikarstwem, copywritingiem, marketingiem i PR. W roku 2017 ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego (spec. literaturoznawczo-językoznawcza oraz spec. filologia dla mediów). Wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie sprawiły, że najlepiej odnajduję się w obszarach związanych z digital marketingiem, a także contentem. W Umbrella Marketing Group pracuję na stanowisku Junior Project Manager.

Patrycja Klepacz

W Umbrella Marketing Group pracuję od listopada 2019 i zajmuję stanowisko asystenckie. W marketingu stawiam swoje pierwsze kroki, ale to z nim wiążę swoją przyszłość zawodową. W swojej codziennej pracy pomagam Project Managerom głównie we współpracy z influencerami, przy konkursach, raportowaniu i ofertowaniu. Każdy dzień w agencji to nowe wyzwania, na które chętnie się otwieram. Weekendami studiuję Zarządzanie ze specjalizacją Socjologii Mediów i Biznesu na Uniwersytecie Koźmińskiego w Warszawie. Prywatnie miłośniczka zwierząt.

Monika Mikrut

Z Umbrella Marketing Group związana jestem od 8 lat. W tym czasie pracowałam nad wieloma projektami, między innymi dla branży FMCG oraz budowlanej, skupiając się na aspektach związanych z IT oraz digital marketing. Dziś działam głównie w obszarze User Experience oraz Social Media. Czuwam nad tym, aby w projekcie stawiać użytkownika oraz jego potrzeby w centrum uwagi. Wierzę, że takie podejście przynosi wymierne korzyści biznesowe. Ukończyłam Socjologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz Politologię ze specjalizacją Nowe Media w Collegium Civitas. Prywatnie zajmuję się hipertekstualnością oraz chętnie biorę udział w hackatonach społecznych. Jestem też zapaloną motocyklistką.

Zaufali nam: